Dobieranie koloru lakieru - mieszalnia lakierów - CARMIX

Oferujemy profesjonalną usługę doboru lakieru do koloru Państwa samochodu.
Proponujemy tylko sprawdzone lakiery firm:

- RM,
- Lechler,
- Roberlo.

Kładziemy nacisk na dostarczenie Państwu markowego produktu, odpowiednio dopasowanego do odcienia koloru Państwa pojazdu.
Posiadamy receptury na wszystkie kolory wychodzące dla poszczególnych marek w danych rocznikach.
Nie sprzedajemy na odległość lakierów przeznaczonych do lakierowania wybranych elementów samochodu - sprzedajemy je wyłącznie w sklepie stacjonarnym, po uprzednim bezpośrednim porównaniu odcieni na pojeździe i na próbniku.
Powyższe zastrzeżenia nie dotyczą lakierowania całościowego lub zmiany koloru.
Sam numer koloru nie wystarcza do dobrania odpowiedniej receptury.
U wszystkich renomowanych producentów samochodów występują odcienie, charakterystyczne dla danej serii, dlatego niezbędne jest porównanie próbek koloru z elementem samochodu.
Jako specjaliści wiemy, że najdokładniejszym narzędziem przy dobieraniu kolorów jest ludzkie oko, dlatego tak często reklamowany komputerowy dobór koloru ma jedynie charakter pomocniczy.
Dodatkowo udostępniamy linię korzystnych jakościowo i cenowolakierów akrylowych.
Jest to doskonała oferta dla lakierujących większe powierzchnie np. samochody ciężarowe, pojazdy specjalistyczne, ciągniki czy maszyny.
Dostępne są receptury na wszystkie samochody osobowe, kolory z palety RAL oraz wiele receptur odpowiadających kolorom dla popularnych modeli samochodów transportowych np. biały kolor do Mercedesa - kod koloru 147.

Zajmujemy sie dodatkowo lakierami przemysłowymi oraz proszkami.

Zainteresowanych zapraszamy do skontaktowania się z nami poprzez telefon lub e-mail.